Coffee Savings Club Project started

Inovujeme a propojujeme financování a spotřebu, s významnými rozvojovými dopady. Je tu Spořící Kávový Klub Tosepan.

SPOŘÍCÍ KÁVOVÝ KLUB TOSEPAN
 
A. Po nákupu spořící kávy 1 kg  Maseual Tosepan  
B. zákazník-filantrop pošle e-mailem kód na balení na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Zákazníkovi je vytvořen osobní účet na myELEN.com.  
C. 10 % z ceny nákupu se automaticky převede do fondu kooperativy Tosepan a je použito na renovaci kávových plantáží, které se pěstují ve stínu stromů a zalesňují hory.    
D. Peníze zákazníka kooperativa investuje a zhodnocuje 5%.  
E. Před dalším nákupem kávy zákazník zašle e-mail na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  a naspořená % generovaná fondem Tosepan vedou ke slevě. Fond zákazníka se bude zhodnocovat, dokud bude existovat kooperativa Tosepan.  

Nákupem kávy Tosepan:

► podporujete ekologickou produkci kávy, která zalesňuje, a tím bojujete proti změnám v klimatu  a úbytku biodiversity

► ponecháváte přidanou hodnotu práce vrozvojových regionech - káva je pražená potomky Mexických indiánů, přičemž zisk je rozdělen mezi rodiny  

►spoříte

►získáváte kvalitní a chutný produkt 

 

Pro pořízení kávy nám napište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. včetně jména a doručovací adresy a přání způsobu dodávky a platby a my Vám pošleme více informací, či rovnou kávu pořiďte na e-shopu MNAMEX.

 

 

Spořící Kávový Klub Tosepan zahájen - hledáme dist...
GBCC CZ 2018 IN THE COURSE OF PREPARATION

Sustainable support paid back with interest